MājasProduktiInduktori, ruļļi, droselesFiksētie induktoriFDSD0630-H-4R7M=P3
FDSD0630-H-4R7M=P3 Image
Attēli ir paredzēti tikai atsaucei. Skatiet produkta specifikāciju
FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr# FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr. Murata Electronics
Apraksts FIXED IND 4.7UH 4.7A 40 MOHM SMD
RoHs statuss
Vairāk informācijas Uzziniet vairāk par Murata Electronics FDSD0630-H-4R7M=P3
Datu lapas 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Apraksts
  • Noliktavā:0 pcs
  • Pēc pasūtījuma:0 pcs
  • Minimālais:1 pcs
  • Daudzkārtņi:1 pcs
  • Rūpnīcas sagatavošanās laiks::Call
Izmantojiet zemāk esošo veidlapu, lai iesniegtu cenu pieprasījumu
*Daudzums
*Daļa Nr
*E-pasts
*Kontakta vārds
*Tālrunis
*Uzņēmums
Ziņa
Daļas numurs FDSD0630-H-4R7M=P3
Ražotājs Murata Electronics
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 0 pcs
Datu lapas 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Ceļojumu diapazons ±20%
Tehnoloģija Surface Mount
Tape Included Drum Core, Wirewound
Solis izšķirtspēja 100 kHz
Citi vārdi Last Time Buy
Ostu skaits -
Troksnis 4.7 µH
Minimālais pamatnes šķērsgriezums (Amin) mm² Nonstandard
Mērīšanas diapazons 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
LED krāsa FDSD0630
Pretestība -
ESD aizsardzība -
Diametrs - ārpusē, nav paplašināts Shielded
Pašreizējais - tumšs (tipisks) Metal
Cord tipa 40mOhm Max
Saziņas veidlapa -
Klases kods 0.118' (3.00mm)