MājasProduktiKondensatoriTantala - polimēru kondensatoriT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
Attēli ir paredzēti tikai atsaucei. Skatiet produkta specifikāciju
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
Apraksts CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
RoHs statuss RoHS neatbilst prasībām
Vairāk informācijas Uzziniet vairāk par KEMET T540D337M2R5BH87057610
Datu lapas 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Apraksts
  • Noliktavā:0 pcs
  • Pēc pasūtījuma:0 pcs
  • Minimālais:1 pcs
  • Daudzkārtņi:1 pcs
  • Rūpnīcas sagatavošanās laiks::Call
Izmantojiet zemāk esošo veidlapu, lai iesniegtu cenu pieprasījumu
*Daudzums
*Daļa Nr
*E-pasts
*Kontakta vārds
*Tālrunis
*Uzņēmums
Ziņa
Daļas numurs T540D337M2R5BH87057610
Ražotājs KEMET
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss RoHS neatbilst prasībām
Pieejamais daudzums 0 pcs
Datu lapas 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) 2.5 V
Ceļojumu diapazons ±20%
Padoms - veids D
Tehnoloģija Surface Mount
Tape Included Molded
Citi vārdi Active
Minimālais pamatnes šķērsgriezums (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Mērīšanas diapazons 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED krāsa KO-CAP® T540
Pretestība -55°C ~ 125°C
Datu formāts 40mOhm @ 100kHz
Pašreizējais - izlaide (veids) -
Vara ostas High Reliability
Sazinieties ar laiku 330 µF
Klases kods 0.122' (3.10mm)
Kartes ātrums 2000 Hrs @ 125°C