MājasProduktiRezistoriCaur caurumiem rezistoriROX50080M0FHF5
ROX50080M0FHF5 Image
Attēli ir paredzēti tikai atsaucei. Skatiet produkta specifikāciju
ROX50080M0FHF5
Mfr# ROX50080M0FHF5
Mfr. Dale / Vishay
Apraksts RES 80M OHM 1% 16W AXIAL
RoHs statuss
Vairāk informācijas Uzziniet vairāk par Vishay Dale ROX50080M0FHF5
Datu lapas 1.ROX50080M0FHF5.pdf
  2.ROX50080M0FHF5.pdf
Apraksts
  • Noliktavā:0 pcs
  • Pēc pasūtījuma:0 pcs
  • Minimālais:1 pcs
  • Daudzkārtņi:1 pcs
  • Rūpnīcas sagatavošanās laiks::Call
Izmantojiet zemāk esošo veidlapu, lai iesniegtu cenu pieprasījumu
*Daudzums
*Daļa Nr
*E-pasts
*Kontakta vārds
*Tālrunis
*Uzņēmums
Ziņa
Daļas numurs ROX50080M0FHF5
Ražotājs Dale / Vishay
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 0 pcs
Datu lapas 1.ROX50080M0FHF5.pdf 2.ROX50080M0FHF5.pdf
Ceļojumu diapazons ±1%
Stiepes izturība Metal Oxide Film
Citi vārdi Obsolete
Minimālais pamatnes šķērsgriezums (Amin) mm² Axial
Mērīšanas diapazons 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Objektīva diametrs 2
Lielais diametrs atveseļots 80 MOhms
LED krāsa ROX
Pretestība -55°C ~ 230°C
ESD aizsardzība Axial
Pašreizējais - katods ±50ppm/°C
Vara ostas Flame Proof, High Voltage, Safety
Kontaktpersonas tips 16W